İsme Özel Deri Anahtarlık Genişlet

İsme Özel Deri Anahtarlık

hp8770870

Yeni

34,38 TL

KDV Dahil

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo

Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Bilgilerinizi 256Bit SSL ile Koruyoruz

Facebook Takipçilerimiz Kazanıyor

Harcama 200,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!
Hediye almak, genellikle özel günlerde insanların aklına gelen bir eylemdir. Oysa ki kabul edelim veya etmeyelim hayat maalesef oldukça kısadır. O yüzden de anne, baba, kardeş, arkadaş veya sevgilinizle aranızdaki güzel muhabbeti çoğaltmak, hoş hatıralar bırakmak ve de sevgi bağlarınızı güçlendirmek için özel günlerin gelmesini beklemek aslında anlamsızdır. Sevdiklerinize sebepsiz yere de hediyeler vererek mutluluklarına kendi gözlerinizle şahit olabilir ve sarsılmaz sevgi bağlarınızı daha sağlamlaştırabilirsiniz.
 
Örneğin İsim Yazılı Deri Anahtarlığı ele alalım! Son derece şık, zarif ve kullanılabilirlik oranı yüsek bir hediye seçeneği. Ancak dediğimiz gibi küçük olmasına küçük ama etkisi inanılmaz yüksek! Üzerindeki metal yüzey üzerine isim ve soy isim yazılmasıyla, sahibiyle arasındaki aidiyet duygusunu da pekiştiriyor. İster sıradan bir gün, isterseniz de özel günlerde sevdiklerinize kendi isimlerine özel olarak hazırlanacak İsim Yazılı Deri Anahtarlıktan hediye edebilirsiniz. İsme özel hediyeler, daime insanların beğenip, bayıldığı türden hediyeliklerdendir. Şık deri ve parlak metal birlikteliğinin muhteşem uyumunu yansıtan İşte bu anahtarlık da sevdiklerinizin doğum gününde, yılbaşında, sevgililer gününde onlara hediye edebileceğiniz en güzel hediyelik eşya olarak tasarlandı.

İsim Yazılı Deri Anahtarlık Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1 -) Yarısı gerçek deri, ön kısmı ise parlak krom kaplı metal malzemeden üretilmiş olan anahtarlık son derece kalitelidir.
2 -) Ölçüleri: 9 cm. uzunluğundadır.
3 -) Anahtarlık üzerine yazılar, lazer işleme teknolojisi ile yazılmakta olup, kalıcı ce uzun yıllar silinmez özelliktedir
4 -) Bu şık anahtarlık modelini, size veya sevdiklerinizin ismine özel hale getirebilmemiz için, siparişiniz esnasında İSİM - SOY İSİM belirtmeniz gerekmektedir.
5 -) İsme Özel Metal Anahtarlık, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

8 Mart Kadınlar Çiçektir Temalı Yastık