100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak Genişlet

100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

8883

Yeni

33,23 TL

KDV Dahil

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo

Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Bilgilerinizi 256Bit SSL ile Koruyoruz

Facebook Takipçilerimiz Kazanıyor

Harcama 200,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!
​100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak


Sevginizi sıradışı bir şekilde ifade etmek istiyorsanız 100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak tam size göre. 100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak üzerinde hem her dilden seni seviyorum sözcüğü hem de tüm dillerden daha değerli bir kişinin ismi yazıyor.  Hediyepaketim.com farkı ile size sunulmaktadır.


Bazen bir sözcük, bazen bir bakış, bazen de küçücük bir dokunuş tüm duygularımızı ifade eder. Bazen de ne söylerseniz hangi dilde hangi tonda söylerseniz söyleyin sevginize tam karşılık gelemeyeceğini düşünebilirsiniz. Eğer siz de böyle düşünenlerden iseniz sizin için 100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardağı tasarladık.

Üzerinde, size hiçbir sözün hissettiremediği duyguları hissettiren kişinin adı ve 100 farklı dilde “Seni Seviyorum” sözünün yazılı olduğu kupa bardak kırmızı ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile size sunulmaktadır.

Siz de sevdiklerinize bu sıradışı kupayı kişiye özel hale getirmek istiyorsanız yukarıdaki ilgili alana sevdiğiniz kişinin ismini yazarak sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla sevgiliye hediye seçenekleri için tıklayınız.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

8 Mart Kadınlar Çiçektir Temalı Yastık