İsme Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti Genişlet

İsme Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti

9430

Yeni

110,28 TL

KDV Dahil

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo

Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Bilgilerinizi 256Bit SSL ile Koruyoruz

Facebook Takipçilerimiz Kazanıyor

Harcama 200,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!
​İsme Özel Ahşap Kutulu 2'li Kalem Seti

İsme özel ahşap setiyle en değer verdiğiniz tanıdıkların gönlünü alabilirsiniz. Kimi zaman en yakınımızdaki bir kişi için ya da yeni tanıştığımız mesafeli kişiler için ne alacağımızı düşünerek umutsuz bir şekilde hediyeler arasında gelgitler yaşarız. Oysaki bu ahşap kalem setini ‘joker’ bir hediyelik olarak dilediğiniz herkese hediye edebilirsiniz. Zira dünyada bu ahşap kalem setini beğenmeyecek kişi yoktur. Herkesin kullanmaya can atacağı bu kalem seti çok da işlevsel.

Sıradan kalemler her zaman her kesin elinin altında bulabileceği tipte kalemlerdendir. Oysaki kişiye özel bir kalem setiyle hayatta çok az kişi karşılaşabilir. Bu kalem setini yeni tanıştığınız kişilere, iş yerinden tanıdıklarınıza, mesafeli olduğunuz ama hediye götürmeniz gereken kimselere ya da yeni iş yeri açan ahbaplarınıza gönül rahatlığıyla armağan olarak gönderebilirsiniz. Hediye seçmek konusunda sorun yaşayanlardansanız bu ürün sorununuzu kökten çözecektir.

Zira ahşap, kişiye özel kalem seti her yaştan kişiye, her tarzdaki kişilik tipine, her ofis dekorasyonuna yakışacak tasarımda…  Aynı zamanda da her işi yapan kişinin masasına yakışır olan bir hediyelik üründür.5 X 17 cm ebatlarında olan ürünün kutusu, biri tükenmez ve biri de dolma kalem türünde 2 adet ahşap kaplama kalemden oluşuyor. Erkeklere özel hediye arayan herkes bu üründen dilediği gibi yararlanabilir. Ahşap kutunun üzerinde kişiye özel olarak hediye sahibinin adı ve soyadı yazarken, yine kalemlerin ahşap kısmında da kişinin adı – soyadı yer alıyor. Metalin ahşapla buluştuğu bu şık kalem tasarımından sevdiklerinizi ve tanıdıklarınızı mahrum bırakmayın diyor ve sizi bu hediye için siparişinizi oluşturmaya davet ediyoruz. Yakın arkadaşa alınacak hediyeler konusunda müşkülpesentlik yaşıyorsanız, o zaman ahşap kalem seti derdinize deva olacaktır.

Sevdikleriniz için özel ve şık bir hediye arıyorsanız ahşap kutulu 2'li kalem seti üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu set harika bir seçim olacak.


Mutlu bir an yaşatmak ve bu ana ortak olmak istiyorsanız bu seti sizin için tasarlayabiliriz. Sürekli kalem kullanan arkadaşınız için kullanışlı bir hediye olup sürekli sizi hatırlatacak.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

8 Mart Kadınlar Çiçektir Temalı Yastık