İsme Özel Beyaz Not Defteri Genişlet

İsme Özel Beyaz Not Defteri

9441

Yeni

41,28 TL

KDV Dahil

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo

Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Bilgilerinizi 256Bit SSL ile Koruyoruz

Facebook Takipçilerimiz Kazanıyor

Harcama 200,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!
​İsme Özel Beyaz Not Defteri

İsme özel beyaz not defteri sevdiklerinize ofis hediyesi tarzında hediyeler vermek istediğinizde sanat harikası tadında seçilmiş olan bir deftere dönüşüyor.

Gün içinde şu ya da bu işlemlerimiz için birçok defter kullanıyoruz. Gerek iş yerinde, gerek evde günlük hayatta, gerekse de okulda. Ama iddia ediyoruz ki not almayı en sevilen işleme dönüştürecek kadar güzel bir defter örneği tam da bu sayfada sizler için sergileniyor. Defterlere yalnızca bir defter olarak bakmak bu defterle tanıştıktan sonra hakaret olacaktır. Ajanda fiyatları konusunda ekonomik fiyatların  yanı sıra  kaliteli tasarlanmış tüm defterler Hediye Sepetinde!

 

22 x 13 cm ebatlarında ajanda tarzında tasarlanmış olan bu defter asaletin rengi beyaz tonlarında harika bir tasarıma sahip. Özel korumalı lastiği ve üzerinde ki isim özelleştirmeli işleme baskılarıysa bir harika. Ona bakmaktan gözünüzü alamayacağınız gibi sanat harika tadındaki tasarımı yüzünden belki kullanmaya bile kıyamazsanız sakın şaşırmayın.

Saflığın, yalınlığın ve sadeliğin en iyi anlatımını belki de bu defterde bulabilirsiniz. Göz yormayacak olan bu harika defterle işlemleriniz, notlarınız en kolay halini alacaktır. Ofis masalarınızın üzerinde onu gören arkadaşlarınız ise hayran kalacak. Ayrıca okulda ki arkadaşlarınızda öyle… Defter modelleri aradığınızda bu defter beyaz rengi ve işlemeli isim özelleştirmeleriyle başı çekecek gibi görünüyor.

 

Sevdiklerinize hediye alma zamanı gelip kapınızı çaldığında hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz zira bu defteri görüp te beğenmeyen bir insan olmayacaktır. Sizi ve işlemlerinizi harika bir intizama sokacak olan bu deftere stoklar tükenmeden hemen şimdi sahip olabilirsiniz.  El yapımı defter tadında sevdiklerinize armağan edebileceğiiniz bu defterle hemen şimdi onların gönlünü alabilirsiniz.

 

İsim Yazılı Hediye Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 22 cm x 13 cm ölçülerindedir.
  • Beyaz renktedir.
  • Ajanda üzerinde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

48 Parça Jenga Ahşap Denge Öğretici Eğitici Beceri Oyuncak Oyunu