Kişiye Özel Aksesuarlar Hediye Seti Genişlet

Kişiye Özel Aksesuarlar Hediye Seti

56221

Yeni

219,53 TL

KDV Dahil

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı Kargo

Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Bilgilerinizi 256Bit SSL ile Koruyoruz

Facebook Takipçilerimiz Kazanıyor

Harcama 200,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!
​Kişiye Özel Aksesuarlar Hediye Seti

1 -) Set içerisinde kol düğmeleri, tespih, USB Flash Bellek, çakmak ve kalem olmak üzere 5 parça aksesuar yer almaktadır.
2 -) Aksesuarlar özel tasarım hediye kutusu içerisinde en şık haliyle gönderilmektedir. Hediye Kutusunun Ölçüleri : 24 x 20 x 4,5 cm'dir.
3 -) Hediye seti içerisindeki elips şeklinde gümüş kaplama kol düğmesi yer almaktadır. Özellikleri; kol düğmeleri üzerine isim baş harf baskısı lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı tekniği ile kazınan harfler kalıcıdır ve silinmez özelliktedir.
4 -) Set içerisinde tükenmez kalem özelliğinde bir adet çevirmeli kalem yer almaktadır. Kalem kişiye özel olarak hazırlanmakta olup, üzerine dilediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Tükenmez kalem üzerine yazılacak isimler lazer kazıma yöntemi ile kalıcı bir şekilde yazılmakta olup, silinmez özelliktedir.
5 -) Set içerisinde İçeri doğru katlanabilir 1 Adet 8 GB yedekleme kapasitesinde USB Bellek yer almaktadır. USB Bellek üzerine lezer işleme yöntemi ile isim yazılmakta olup, silinmez özellikte ve kalıcıdır. 
6 -) Hediye Seti içerisinde yer alan tespih, doğal taşlardan üretilmiş olup, sarkıt kısmında isim ve soy isim baş harfleri eklenerek gönderilmektedir. 
7 -) Hediye Seti içerisinde yer alan çakmak, benzinle ateşlenmekte olup, benzini bittiğinde kolaylıkla dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Çakmak üzerine yazılacak ismler lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı tekniği ile kazınan yazılar silinmez özelliktedir.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

8 Mart Kadınlar Çiçektir Temalı Yastık